Mimo, że Pokemon GO nie wywołuje już takich emocji jak na początku, to Niantic nadal pracuje nad rozwojem gry i wprowadza nowe funkcje. Niektóre aktualizacje były stosunkowo małe, ale część z nich wprowadzała poważniejsze zmiany. W najnowszej aktualizacji, Niantic stara się uczynić grę bezpieczną i uczciwą wobec wszystkich graczy.
Więcej
Wargaming w końcu stworzył mobilną wersję swojej gry World of Warships Blitz. Gra typu MMORPG pojawiła się w Google Play oraz Apple App Store. Umożliwia wzięcie udziału w meczach 7v7 w trybie dla wielu graczy. Największą jej zaletą jest gra na wielu platformach, co oznacza, że gracze systemów iOS i Android mogą grać przeciwko sobie w czasie rzeczywistym.
Więcej
Legends of Chima to jedna z serii klocków LEGO. W tej grze możemy pojedynkować się pomiędzy stworami Królestwa Chima, gdzie ścigać się będziemy na pojazdach zwanych Speedorz. Przed rozpoczęciem rozgrywki możemy dowolnie wybrać postać, która chcemy sterować oraz spersonalizować ją według upodobań. Gra LEGO® Legends of CHIMA: Speedorz™ dostępna w Google Play oraz App Store. Jej wydawcą jest Warner Bros, więc zapewnia ona wiele rozrywki znanej z innych gier mobilnych tego producenta.
Więcej