» » Sekretne skróty EarPods - iPhone, iPad

Sekretne skróty EarPods - iPhone, iPad

  • 0
Apple EarPods z pilotem i mikrofonem - Słuchawki przewodowe ...Słuchawki EarPods firmy Apple, które dołączone są do iPhone lub iPod'a touch można wykorzystać do sterowania niektórymi funkcjami m. in. odtwarzania muzyki rozmów czy obsługi Siri.
Co więcej każde inne słuchawki, które posiadają tzw. pilot mogą być funkcjonalne z system iOS w iPhone lub iPad'zie, a nawet w komputerze Mac.
Jeżeli wcześniej nie znałeś tych opcji zapraszam do zapoznania się z nimi: Odtwarzanie muzyki Pojedyncze kliknięcie uruchomi muzykę z odtwarzacza lub je zatrzyma. Podwójne kliknięcie wywoła przejście do następnego utworu. Potrójne kliknięcie spowoduje cofnięcie do poprzedniego utworu. Podwójne kliknięcie i przytrzymanie pozwoli na przewinięcie odtwarzania. Potrójne kliknięcie i przytrzymanie spowoduje cofnięcie utworu. Rozmowy Pojedyncze kliknięcie spowoduje odebranie rozmowy lub jej zawieszenie. Pojedyncze kliknięcie spowoduje również przełączenie między rozmowami. Pojedyncze kliknięcie i przytrzymanie odrzuci rozmowę. Podwójne kliknięcie i przytrzymanie wywoła rozłączenie wielu rozmów jednocześnie.
Siri
Pojedyncze kliknięcie i przytrzymanie włączy Siri. Pojedyncze kliknięcie wystarczy do zadania pytania Siri, oczywiście po jej aktywacji.
Również gdy mamy podłączony zestaw słuchawkowy do naszego urządzenia możemy za pomocą pojedynczego kliknięcia zrobić zdjęcie.
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.