» » Oto jak pozbyć się wody z głośnika w iPhone 7

Oto jak pozbyć się wody z głośnika w iPhone 7

  • 0
Jak zapewne wszyscy wiecie iPhone 7 oraz iPhone 7 Plus są pierwszymi telefonami Apple, które są wodoodporne. Oba modele posiadają certyfikat IP67, który gwarantuje ochronę wnętrza przed wodą, kiedy urządzenie znajdzie się na głębokości 1 metra przez 30 minut. Testy wykazują, że są one w stanie wytrzymać nieco więcej.
Równie interesującą sprawą, którą zaprezentowano we wrześniu jest Apple Watch 2 i jego system usuwania wody z głośnika. Odpowiada za to specjalny silniczek.
Przy odrobinie sprytu podobny manewr możemy zastosować w przypadku duetu iPhone 7. Oczywiście możemy to uczynić z pozostałymi generacjami, ale oczywiście ucierpieć przy tym mogą pozostałe elementy urządzenia. Aby pozbyć się wody z głośnika w iPhone 7 lub iPhone 7 Plus potrzebna nam będzie aplikacja Sonic. Jest ona dostępna bezpłatnie w App Store.
Po jej uruchomieniu ustawiamy częstotliwość na 165 Hz i uruchamiamy ją za pomocą przycisku "Play". Wydobywające dźwięki skutecznie usuną wodę, która zebrała się na membranie chroniącej głośnik przez czynnikami zewnętrznymi.
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.