fast_comFast.com to bardzo elegancka i prosta strona to testowania prędkości łącza od Netflix. Wcześniej była ona dostępna wyłącznie w wersji przeglądarkowej, teraz jednak narzędzie dostępne jest w formie aplikacji mobilnej. Nie różni się ona zupełnie od strony fast.com, ale dzięki temu możemy nieustannie testować łącze za pomocą jednego kliknięcia z ekranu głównego swojego urządzenia. Aplikacja dostępna jest dla systemów iOS oraz Android.
Więcej
pitupitu_logo
Pitu Pitu to bardzo ciekawy projekt, który działa już w kilku miastach Polski, oferując swoje przewodniki po najlepszych lokalnych barach lub restauracjach. Znajdzemy tu także wszelkie informacje o wydarzeniach kulturalnych na nadchodzące dni. Obsługiwane miasta to Gdańsk, Sopot, Gdynia, Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań, Olsztyn oraz Toruń.
Więcej
messenger_logo1Facebook Messenger to głównie narzędzie do komunikacji ze znajomymi, którego używają setki milionów osób na całym świecie. Aplikacja pozwala na zmianę kolorów, wysyłanie emoji, naklejek, GIF'ów oraz innych bajerów. Ale czy wiedziałeś, że Messenger posiada również ukryte opcje, o których mogłeś nie wiedzieć? Oto zestawienie kilku z nich.
Gra w szachy. Wystarczy wpisać w oknie rozmowy @fbchess play.
Więcej

Błędy są ludzką rzeczą i popełniają je wszyscy. Jednak niektóre z nich mogą mieć wpływ na większą liczbę osób, a zwłaszcza jeśli jesteś pracownikiem tak dużej korporacji jak Samsung. Tak się właśnie stało przez wygaśnięcie starej domeny, co sprawiło, że potencjalnie naraziło użytkowników starszych smartfonów na ataki hakerów.
Więcej
ikol_logoDarmowa aplikacja ikol X przeznaczona na urządzenia z systemem Android pozwoli na lokalizację smartfonu lub tabletu wyposażonego w moduł GPS. Do sprawdzenia aktualnego położenia telefonu wystarczy instalacja aplikacji oraz zalogowanie się na stronie ikol.pl.
Dzięki temu możemy śledzić swoje urządzenie lub bliskiej osoby. Bardzo przydatne narzędzie w przypadku kradzieży lub zgubienie. Poza udostępnieniem lokalizacji aplikacja ikol nie wymaga żadnych innych uwierzytelnień. Jak zapewnia deweloper nie pobiera on zbyt wiele energii oraz pakietu danych.
Więcej