» » Dzięki aplikacji ikol X zlokalizujesz telefon

Dzięki aplikacji ikol X zlokalizujesz telefon

  • 0
ikol_logoDarmowa aplikacja ikol X przeznaczona na urządzenia z systemem Android pozwoli na lokalizację smartfonu lub tabletu wyposażonego w moduł GPS. Do sprawdzenia aktualnego położenia telefonu wystarczy instalacja aplikacji oraz zalogowanie się na stronie ikol.pl.
Dzięki temu możemy śledzić swoje urządzenie lub bliskiej osoby. Bardzo przydatne narzędzie w przypadku kradzieży lub zgubienie. Poza udostępnieniem lokalizacji aplikacja ikol nie wymaga żadnych innych uwierzytelnień. Jak zapewnia deweloper nie pobiera on zbyt wiele energii oraz pakietu danych.
ikol1
W usłudze możemy zarejestrować więcej niż jedno urządzenie. Na mapie zostanie wyświetlona aktualna pozycja każdego z nich. System oferuje również lokalizację przesyłek, pojazdów czy osób wyposażonych w moduł GPS.
Aplikacja posiada również płatne funkcje dostępne wersji premium jak możliwość przeglądania historii (3 miesiące wstecz), alert SMS (powiadamianie za pomocą SMS/e-mail), alert o opuszczeniu wyznaczonego terytorium oraz zmiana częstotliwości pobierania danych lokalizacji. Korzystanie z dodatkowych usług to koszt rzędu 15,99 zł/miesiąc bez konieczności podpisywania zbędnej i długoterminowej umowy. Po więcej zapraszam na stronę: http://ikol.pl/lokalizator-gps/
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.